Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to content
Tüdruk vaatab arvutiekraani

Lasteabi pakub e-nõustamist

Abi otsimine on esimene samm, et mure saaks leida lahenduse. Ükski olukord, millega täna silmitsi seisad, pole nii tõsine või ületamatu, et sellest sammhaaval välja ei saaks tulla. Abi ja tugi on sinu jaoks alati olemas – siin kodulehel, aga ka telefonikõne, e-maili, veebivestluse või e-nõustamise kaugusel.

E-nõustamine on kiire ja kättesaadav võimalus professionaalseks nõustamiseks telefoni või videokõne teel. E-nõustamist on hea kasutada olukorras, kus on vajadus saada professionaalset tuge, kuid ooteaeg spetsialisti juurde saamiseks on liiga pikk ning muret tekitav olukord pole lahendatav ühekordse lasteabisse (116111) helistamisega.

Lasteabi tiimis viivad e-nõustamist läbi pereterapeudi väljaõppega spetsialistid. Kokku on kliendil võimalik saada kuni kolm ühe tunnist nõustamist. Esimene nõustamine on alati telefoni teel, kuid hiljem on e-nõustajaga kokkuleppel võimalik saada ka videonõustamist. Teenus on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele – kõigile, kes tunnevad, et vajavad nõustamist lastega seotud teemadel.

Aja e-nõustamisele saad broneerida läbi Sotsiaalkindlustusameti iseteenindussüsteemi SKAIS või pöördudes lasteabi nõustaja poole telefonil 116111.

Palun oota...

Peida veebileht kiiresti