Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to content
Tegevused iseenda toetuseks bänner

Tegevused iseenda toetuseks

  1. Kirjuta kõik välja. Lase tunnetel ja mõtetel paberile voolata – täpselt nii nagu need parasjagu tulla tahavad. Nii saab ärevus asenduda meelerahuga.
  2. Loodus paitab! Sahista lehtedes, veereta lumepalli, korja lilli või solberda merevees – värske õhk ja looduses viibimine aitab sul endaga taas kontakti leida.
  3. Võta hetk hingamiseks. Sule silmad ja mõtle mitte millestki. Lihtsalt hinga, tunneta, kuidas õhk liigub ja su keha lõdvestub. 
  4. Füüsiliselt aktiivne olles hakkab su keha õnnehormoone tootma ja tulemuseks ongi parem enesetunne. Sestap hoia jooksutosse käepärast! 
  5. Jagamine aitab alati – hea, kui saad end turvalisele ja toetavale kaaslasele pingetest tühjaks rääkida. Näed seejärel kõike jälle selgemalt.
  6. Tantsi! Keera muusika valjemaks, sukeldu helidesse ja rütmidesse. Suuna kogu oma tähelepanu sellesse, kuidas su keha liigub. Peagi tunned, et suunurgad kerkivad. 
  7. Külm dušš või karastav suplus aitab meelel selgineda. Jahedas vees kaovad kõik tüütud mõtted ja tähelepanu koondub hetke, milles viibid. 
  8. Julge vahepeal olla ka totter ja lapsik – miski ei paranda tuju paremini kui nali, naer ja lõbutsemine!
  9. Sügav uni loob justkui uue alguse – tunned end värske ja puhanuna, näed maailma helgemates toonides. 
  10. Kallista! Teise inimese füüsilisel lähedusel on imeline jõud – peagi tunned, kuidas muremõtted kaovad ja mõnusam on olla! 
     

Palun oota...

Peida veebileht kiiresti